Banesa 3 Dhomshe ne Qender - Kodi 0388

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 22 Shk 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

178 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Perball Qendres Regjestrimeve
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines - Kodi 0388

Lokacioni: te Sheshi Nena Terez

Siperfaqe: 100 m2

Kati 7

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Ballkon

Posedon:

- Lift
- Parking
- Podrum 9 m2
- Mirembatje te Hymjes
- Nxemje Qendrore me Termokos

- Pamjen nga Sheshi dhe Nga Qafa

ÇMIMI 178.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim