Banesa 3-dh.perdhese - Ulpiane te shkolla H.Pris..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 26 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne Ulpiane me siperfaqe prej 65 m2 ne perdhese, te shkolla fillore Hasan Prishtina.
Banesa eshte me dokumentacion te kompletuar, dhe e pershtatshme per ordinance, zyre apo biznese te ndryshme.

Banesa ka sallonin, kuzhinen me trapezari, shpajzin, dy dhoma te fjetjes, banjon dhe ballkonin. Banesa ka rezervoarin e ujit dhe ngrohje qendrore te qytetit.

Çmimi i baneses eshte 117,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim