Banesa 3-dh.perdhese - Ulpiane te shkolla H.Pris..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne lagjen Ulpiana ne Prishtine, me siperfaqe prej 65 m2. Banesa eshte ne perdhese, e pershtatshme per zyre, ordinance apo biznese tjera. Banesa posedon dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, dy dhoma te fjetjes, banjon dhe ballkonin. Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit dhe pamje e pozite te bukur.

Çmimi i baneses eshte 115000 euro, i negociushem.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim