Banesa 3 dhomëshe, 85m2, kati 5 në Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Aktash, (afër OSB-es, te Albi), me siperfaqe 85m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 80.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim