Banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 8 Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe, ne Fushe Kosove afer shkolles fillore dhe qerdhes se femijeve, ne ndertim e siper me siperfaqe 88m2, kati 8. Banesa ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te fjetjes banjo ballkon dhe korridor. Perfundon ne fund të vitit 2015.Çmimi: 35.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim