Banesa 3 dhom. ne Dardani ngjitun me post

Shitet nga: Banesa Dardani Dje 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania, ngjitun me post te madhe.
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Dardanis ngjitun me post te madhe, perball me Ulpianen. Banesa gjindet ne lokacion shume te frekventuar. Ka 80 metra katror banimi/shrytezimi dhe jo sikur banesat e reja bashke me mure, plus 4m2 eshte ballkoni i cili nuk eshte i llogaritur. I bie 84m2 siperfaqe te shfrytezueshme.
Posedon dhome dite, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje wc, shpajz, korridor, trepezari kuzhine dhe ballkon Poashtu posedon ndamas nga banesa nje siperfaqe te perbashket shfrytezimi mes kati ku mund te vendosen gjera te ndryshme.
tel:044 151 221, 049 151 221, viber 049 151 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim