Banesa 3 dhomeshe 120m2 Kati 2 Kodra e D

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen Kodra e diellit, (afer Pozheger brodher), me sipërfaqe 120m2, kati 2-të. Banesa ka Sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 1 banjo, 2 ballkona, shpajz dhe korridor.Banesa është e gatshme per banim.

Ndertim i ri.
Çmimi: 75.000€+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim