Banesa 3 dhomeshe 120m2 kati 3 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe ne lagjen Aktash (Te fellini, përball F.K Edukimit) me sipërfaqe 120m2 (me dokumenta 97m2) në katin e 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona, korridor dhe banjo. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka mundësi ndrimi me tokë mbrapa Qendreses.


Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 150.000€+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.ksoova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim