Banesa 3 dhomeshe 66m2 kati 2 Kodra e Die..

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 2 dhomëshe për shitje në lagjen Bregu i Diellit, afër Banseav te Bardha, me sipërfaqe 66m2(me dokument 62m2) kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e renovuar.


Çmimi : 58.000 €+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim