Banesa 3 dhomeshe 86m2 Kati 5 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër Servisit Opell), sipërfaqja 86m2, kati 5-të. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, banjo, 2 ballkona, shpajz dhe korridor. Komplet e Mobiluar.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 77.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim