Banesa 3 dhomeshe ne B.Diellit (te banesat e bar..

Shitet nga: Xhema 25 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e renovuar teresisht,kati perdhese e pershtatshme per banim dhe per veprimtari te ndryshme afariste,posedon hapsire gjelbruese dhe parking te mjaftueshem.
Banesa ka sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo,shpajz,dhe ballkon.
Te interesuarit te paraqiten ne numrin 049411645 pas ores 16:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim