Banesa 3-dhomeshe ne B.Diellit 1, te furra Qerim..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 13 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
SHitet banesa 3-dhomeshe ne Bregun e Diellit, perballe furres Qerimi1. Banesa eshte ne katin e trete dhe ka siperfaqe prej 84 m2. Banesa eshte komplet e renovuar dhe posedon: dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, dy dhoma te fjetjes, banjon, toaletin dhe podrumin.
Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit, e kthyer kah dielli dhe lifti punon rregullisht.

Çmimi i baneses eshte 115,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.zyre: 038-244-905; Mob.(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim