Banesa 3-dhomeshe ne B.Diellit 1, te furra Qerim..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe me siperfaqe prej 84 m2 ne Bregun e Diellit, rruga 1, te furra Qerimi 1. Banesa eshte ne katin e trete dhe eshte e renovuar ne teresi. Banesa perbehet prej sallonit, kuzhines, trapezarise, dy dhoma te fjetjes, dy banjo ballkoni dhe podrumi.
Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit, posedon ngrohje qendrore nga Termokosi si dhe lifti punon vazhdimisht.

Çmimi i baneses eshte 115,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim