Banesa 3-dhomeshe ne B.Diellit te Qendra Tregtare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe me siperfaqe pre 80 m2, ne Bregun e Diellit, Zona e Perendimit, perballe Qendres tregtare.
Banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon, dhomen e dites, paradhomen, kuzhinen, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, shpajzin dhe tre ballkona. BAnesa ka pamje te bukur te lagjes, e kthyer kah dielli.
Banesa posedon dokumentacionin e kompletuar dhe e regjistruar ne kadaster.

Cmimi i baneses eshte 135,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob:044-172-136 (viber); 049-172-136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim