Banesa 3-dhomeshe ne Dardani, kati IV.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 09 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne lagjen Dardania ne Prishtine ne katin e IV, me siperfaqe prej 74 m2. Banesa ka sallonin, kuzhinen me trapezari, dy dhoma gjumi, banjon dhe dy ballkona.

Banesa ka ngrohje te qytetit dhe lifti punon rregullisht. Banesa eshte e kthyer kah Lindja dhe Jugu dhe ka pamje te bukur te qytetit.

Cmimi i baneses eshte 95,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4, Prishtine.

Tel. 038-244-905; Mob: 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim