Banesa 3-dhomeshe ne Dardani, kati peste.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 26 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne Dardani me siperfaqe prej 74 m2 sipas dokumentacionit, ne katin e peste.
Banesa ka lift te ri dhe posedon sallonin, kuzhinen me trapezari, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, dy ballkona.

Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit, posedon dokumentacion te kompletuar, dhe e regjistruar ne kataster.

Çmimi i baneses eshte 95,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136

e-mail:millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim