Banesa 3-dhomeshe ne Dardani, perdhese me 90 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne lagjen Dardania, ne katin perdhese e ngritur me siperfaqe prej 90 m2.
Banesa eshte e renovuar dhe posedon dhomen e dites, kuzhinen me tryezari, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkonin dhe podrumin.

Banesa ka dokumentacion te kompletuar, dhe eshte e pershtatshme per ordinance, zyre, agjencione te ndryshme, etj.

Cmimi i baneses eshte 185,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim