Banesa 3-dhomeshe ne Dardani, perdhese me 90 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 26 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne lagjen Dardania ne Prishtine, ne perdhese me siperfaqe prej 90 m2. Banesa eshte e renovuar dhe posedon sallonin, kuzhinen me trapezari, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkoni dhe podrumi i madh. Dokumentacioni i baneses eshte i kompletuar.

Banesa ka pozite shume te pershtatshme per hapjen e bizneseve te ndryshme, si ordinance, zyre etj.
Banesa posedon vendparkim te mjaftueshem dhe e kthyer kah dielli.

Çmimi i baneses eshte 180,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim