Banesa 3-dhomeshe ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Millennium Real Estate 09 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET: Banesa 3-dhomshe në Dardani, me sipërfaqe prej 74 m2 sipas dokumentacionit. Banesa gjindet në katin e 4 dhe posedon: sallonin, kuzhinën me trapezeri, 2 dhoma të fjetjës, banjon dhe 2 ballkona.
Ka ngrohje qendrore të qytetit dhe lift funksional. Banesa është e kthyer ka Lindja dhe Jugu. Banesa është e regjistruar në kadastër.

Çmimi i banesës është 95,000 €uro

Për më shumë info na kontaktoni në:

MILLENNIUM Real Estate

Sheshi "Nëna Terezë", Nr.28/4
10000 Prishtinë, Kosovë

+381 38 244-905
+377 44 172-136 / +386 49 172-136
millenniumkosova@gmail.com
www.millenniumkosova.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim