Banesa 3-dhomeshe te gjimnazi dhe shtepia e pleq..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 07 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3-dhomeshe ne Prishtine, te Blloku i pare, afer gjimnazit "Sami Frasheri" dhe shtepise se pleqeve. Banesa eshte ne katin e pare mbi perdhese, dhe posedon dhomen e dites, kuzhinen e madhe me trapezari, dy dhoma te fjetjes, banjo, ballkoni dhe podrumi i madh.

Banesa eshte e renovuar ne teresi, e kthyer kah dielli dhe ka ngrohje qendrore.

Cmimi i baneses eshte 98,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel: 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim