Banesa 3 dhomshe 67m2 lagja e spitalit

Shitet nga: buli 07 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e spitali
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen e spitalit afer chelsea point. Skaj rruges se planifikuar (rruga A me 33m gjërësi. KATI I 6 . dhe ka 67m2.Ndertim i ri, Vend i qet per banim.
Banesa posedon;.
-Dhome dite me kuzhin.
-Dy(2 )Dhoma fjetje.
-Koridor.
-Banjo.
-Ballkon (5m2).
Banesa eshte shume e ngroht, eshte e izoluar shume mire dhe ka fasad ventilluse.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------EXTRANgrohje qendrore vetanakUje 24hRoje(sigurim)E siguruar me nje derë para deres se hymjes ne banes. (Der kunder zjarrit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim