Banesa 3 dhomshe 71m2 kati 1 Dodona

Shitet nga: Kosova Immobilien 16 Sht 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (te Parku i Qytetit, afer pompes), me sipërfaqe 71m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon me 10m2 dhe korridor. Objekti është me leje ndertimi.


Ndertim i ri.
Çmimi: 83.000€.+377/ 44245454 (VhatsApp)

044245454
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim