Banesa 3 dhomshe 90m2 kati 5 Qender Pejton

Shitet nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender, Pejton
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në Qytetzën Pejton, (përball Ambasadës Angleze), me sipërfaqe 90m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 3 banjo, 2 ballkona dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 97.000€.

+377/44245454 Viber.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim