Banesa 3 dhomshe Prishtine Emshir ECT-const

Shitet nga: Ernest Daka 05 Dhj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e perfunduar e gatshme per banim!
Banesa 3-dhomshe kati-V Prishtine Emshir-Kalabri, rrafsh shihet grandi...

Kompleksi banesore ILIAN Kalabri

-Kompleksi rezidencial
*nuk ka dyqane bastore etj

-Banesa
-Kati
- 97.9m2
-3 dhoma gjumi
-Sallon, trpezari-kuzhin
-2 ballkona
-2 banjo
-Parking nentokesor
*Ne nje kate 3-banesa
*Ne nje hymje 18-banesa privatesi e veqante

-Ngrohja qendrore 24h
-Furnizim me uje 24h

-Dhyshemeja parket klasit I (izolim akustik)
-Shkallet granit klasit I
-Pllakat Italiane klasit I

-Fasada tulla-1 dhe dekor / me izolim termik
-Dyert dhe dritaret Gjermane: Gealan e-low
-Ashensor: Hymeri & Kleman
-Elektrika: schneider-electric.com

Cmimi: 820-€ m2

DTM

049-141-142
http://ect-construction.net/

DTM

BI 2014205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim