Banesa 3 renovuar ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 30 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer PTK-se
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe e renovuar ne Dardani afer qerdhes se femijeve me siperfaqe prej 67m2 dhe gjindet ne katin e trete.Banesa ka liftin i cili punon rregullisht.Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari,2 dhoma gjumi,korridorin,kuzhinen verore,banjon,ballkonin.Çmimi:90.000 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim