Banesa 37m2 ne Ulpiane

Shitet nga: Banesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 37m2 ne lagjen Ulpiana afer postes se madhe .
Banesa eshte ne katin e (pare) dhe ka mundesi te shfryzohet per zyre apo banim .
Banesa ka kete renditje : Dhome dite me kuzhin dhe nje dhome gjumi , banjo .
Eshte ndertim i vjeter dhe blersi menjeher munde te qete pronen ne emer te vete, ka flet poseduese .
Çmimi eshte i volitshem .
Per me shume info kontakto 044 213 307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim