Banesa 38m2 ne Dardani afer Postes se madhe. Ban..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 38m2 ne Dardani afer Postes se madhe.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, banjo dhe ballkone.
Çmimi i shitjes eshte 55000 euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim