Banesa 4 dhomëshe 115m2 kati 3 Emshir

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Emshir (te Kullat e Arabve), me sipërfaqe 115m2, kati 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, shpajz 2 banjo 2 ballkona dhe korridor. Pamje nga Perëndimi, shitet me mobile.


Ndërtim i Ri.
Çmimi: 93.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim