Banesa 4 dhomëshe 115m2 kati 3 Emshir

Shitet nga: Kosova Immobilien 18 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe, ne Emshir (Kullat e Arabve, afër Maksit), me siperfaqe 115m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa shitet me Garazh dhe komplet e mobiluar.Ndertim i ri.
Çmimi: 97.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim