Banesa 4 dhomëshe 130m2 kati 2 Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Aktash, (afer Ambientit te Opelli), me siperfaqe 130m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 3 dhoma të fjetjes, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor.Ndertim i Ri.
Çmimi: 130.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim