Banesa 4-dhomëshe me pamje të vecantë të Prishti..

Shitet nga: Valon 10 Qer 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 750 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me tre dhoma gjumi në shitje me gjithsejtë 95m2 sipërfaqe të brendshme dhe dy ballkone me sipërfaqe 3.5 x 1.7m secili.

Banesa gjendet në katin e nëntë të kompleksit “Relax” të VG Construction, Mati 1 përballë ndërtesave të bardha të Xhambazët dhe ka në shfrytëzim dy ashensor në gjendje të rregullt. Kjo banesë ofron pamje mahnitëse të Prishtinës në drejtim të Veternikut me oriientim të mirë jug-perëndimor dhe një mjedis të sigurt dhe të qetë larg zhurmave urbane.

Banesa është në gjendje shumë të mirë është e pajisur me kuzhinë dhe pajisje elektrike të reja.

Banesa përbëhet nga:
1 x dhomë e ditës, kuzhinë dhe trapezari;
1 x dhomë e madhe gjumi;
1 x dhomë e mesme gjumi;
1 x dhomë e vogël gjumi;
1 x banjo;
1 x nevojtore;
1 x depo;
2 x ballkone; dhe
1 x korridor.

Çmimi i banesës është €1,050 për metër katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim