Banesa 4-dhom.ne Dardani perballe Santese.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 11 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dardania, perballe Santese me siperfaqe prej 112 m2, sipas dokumentacionit. Banesa eshte e renovuar komplet dhe gjindet ne katin e peste. Banesa ka sallonin, dhomen e dites me kuzhine dhe trapezari, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, shpajzin dhe dy ballkona.
Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit dhe e kthyer kah Lindja-Jugu dhe Perendimi.
Banesa ka liftin qe punon rregullisht.

Çmimi i baneses eshte 170,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim