Banesa 4-dhom.ne Dardani perballe Santese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dardania, perballe Santese, buze rruges kryesore ngjitur me lagjen Pejton.
Banesa ka siperfaqe prej 112 m2 me flete poseduese dhe gjindet ne katin e peste.
Banesa ka sallonin, kuzhinen me trapezari te madhe dhe qendrim ditor, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, shpajzi dhe dy ballkona.
Banesa eshte e renovuar shume bukur dhe e mobiluar.Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit, dhe e kthyer nga dielli ne tri drejtime, Lindja, Jugu dhe Perendimi.

Cmimi i baneses komplet me mobilje eshte 165,000 euro, kurse pa mobilje 155,000 euro.

Informatat mund ti merrni ne Agjencionin MILLENNIUM, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4, Prishtine.

Tel. fix: 038 244 905; Mob: 044 172 136 (viber): 049 172 136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim