Banesa 4-dhomehe ne Ulpiane, kati i pare e renov..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 13 Shk 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banea 4-dhomehe ne lagjen Ulpiana ne Prihtine, me iperfaqe prej 100 m2 ne katin e pare.
Banesa eshte e renovuar komplet dhe ka dhomen e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjejtes, dy banjo, ballkoni.
Banea ka pamje shume te bukur te qytetit dhe e kthyer kah Lindja, Jugu dhe Perendimi. Ka ngrohje qendrore te qytetit.

Cmimi i baneses eshte 165,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: viber 044-172-136; 049-172-136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim