Banesa 4 dhomeshe e renovuar ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 04 Gsh 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani-Pejton
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 4-dhomeshe me siperfaqe prej 112 m2, kati i peste ne Dardani (Pejton).Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, e renovuar ne teresi dhe e mobiluar.Kapamje te bukur te qytetit, ngrohje qendrore, klima,dhe lifti punon regullisht.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, shpajzin, tri dhoma te fjetjes, banjon e madhe, toaletin, dy ballkona.
Çmimi i baneses eshte 165,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim