Banesa 4-dhomeshe ne Dardani (Pejton) me 112 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dardania ngjitur me Pejton, me siperfaqe prej 112 m2 e cila gjindet ne katin e peste. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster dhe eshte komplet e renovuar. Banesa ka sallonin, dhomen e dites me kuzhine dhe trapezari, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, dy ballkona, shpajzin. Banesa ka pamje shume te bukur te lagjes dhe eshte e kthyer nga tri anet (Lindja, Jugu dhe Perendimi).

Çmimi i baneses eshte 175,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber)044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim