Banesa 4-dhomeshe ne Dardani (Pejton) me 112 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 17 Pri 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dardania ne katin e peste, me siperfaqe prej 112 m2 sipas dokumentacionit.
Banesa eshte e renovuar shume bukur dhe e mobiluar.
Banesa posedon dhomen e dites, kuzhinen me trapezari te madhe, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, dy ballkona, shpajzi. Ne ndertese ekziston lifti.
Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit, e kthyer kah dielli ne tri drejtime.

Çmimi i baneses se mobiluar eshte 165,000 euro. Kurse e pamobiluar 155,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM, sheshi Nena Tereze, nr.28/4 Prishtine.

Tel.044-172-136 (viber); 049-172-136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim