Banesa 4-dhomeshe ne Dardani, me 112 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 17 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Dradania, perballe Santese me siperfaqe prej 112 m2 ne baze te dokumentacionit. Banesa eshte ne katin e peste dhe eshte plotesisht e renovuar me stil modern. Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhe trapezari, sallonin e veçante, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, dy ballkona. banesa eshte e kthyer nga Lindja, Jugu dhe Perendimi me pamje shume te bukur te qytetit.Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit, ka dy lifta qe punojne rregullisht.

Çmimi i baneses eshte 175,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim