Banesa 4 dhomeshe ne Dardani-tek Santea

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 27 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani-perballe Santese
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe me siperfaqe prej 112 m2, kati i peste ne Dardani-perballe Santese. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, e renovuar ne teresi. Ka pamje te bukur te qytetit, ngrohje qendrore, klima, dhe lifti punon regullisht.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, shpajzin, tri dhoma te fjetjes, banjon e madhe, toaletin, dy ballkona.
Çmimi i baneses eshte 150,000 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim