Banesa 4 dhomeshe ne Qender -te 4 Llullat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 16 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender-te 4 Llullat
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa -ndertim i ri ne Qender afer 4 Llullave me siperfaqe prej 112m2 me dokumentacion dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin me kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon te madh.Ndertesa eshte me leje ndertimi dhe mund te bartet menjehere!Çmimi:120.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim