Banesa 4 dhomeshe ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 25 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe e renovuar ne Qender me siperfaqe prej 84m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka sallonin me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, ka nxemje qendrore. Çmimi:200.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim