Banesa 4-dhomeshe ne Ulpiane, kati i pare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 26 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Ulpiana, ne katin e pare, me siperfaqe prej 100 m2. Banesa ka dokumentacion te rregullt, e regjistruar ne kataster, dhe posedon dhomen e dites me kuzhine dhe trapezari, 3 dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkoni dhe ka pamje kah dielli (Lindje, Jug dhe perendim).

Banesa eshte e renovuar dhe e pershtatshme per zyre, ordinance, etj.

Çmimi i baneses eshte 165,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.038-244-905; Mob:(viber) 044-172-136; 049-172-136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim