Banesa 4-dhomeshe ne Ulpiane, kati pare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Ulpiana ne katin e pare, me siperfaqe prej 100 m2.
Banesa posedon, dhomen e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkonin. Banesa ka ngrohje qendrore te qytetit dhe e kthyer kah dielli (Lindja, Jugu dhe Perendimi), si dhe ka pamje te bukur te qytetit.

Banesa ka dokumentacion e kompletuar dhe eshte komplet e renovuar.

Cmimi i baneses eshte 160,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob:044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim