Banesa 4-dhomeshe ne Ulpiane, kati pare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Ulpiana ne Prishtine, ne katin e pare me siperfaqe prej 100 m2.
Banesa eshte e renovuar dhe ka dhomen e dites me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkonin.
Banesa ka pamje te bukur te qytetit dhe e kthyer kah dielli dhe posedon ngrohje qendrore te qytetit.

Banesa ka pozite te volitshme dhe eshte e pershtatshme per banim ose ordinance, zyre etj.

Cmimi i baneses eshte 165,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim