Banesa 4-dhomeshe ne Ulpiane, kati pare.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Banesa eshte ne katin e pare, mbi perdhese, me siperfaqe prej 100 m2. Banesa eshte e renovuar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine dhe trapezari, tri dhoma te fjetjes, dy banjo, ballkonin dhe podrumin.

Banesa ka pamje shume te bukur te qytetit e kthyer kah Lindja, Jugu dhe Perendimi.

Çmimi i baneses eshte 160,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4.

Tel.zyre:038-244-905; Mob:(viber)044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim