Banesa 4 dhomshe 123m2 Lagja e Spitalit

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 18 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesë 4 dhomëshe për shitje në Lagjen e Spitalit (Mati 1) me sipërfaqe banimi 85m2, dhe 38m2 terasë, kati 6-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma të fjetjes, ballkon, banjo dhe terasë .

Ndertim i ri.
Çmimi: 92.000€


+377/ 44245454 (VIBER)044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim