Banesa 4 dhomshe te banesat e Standardit

Shitet nga: Pronari 26 Jan 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit Banesat e Standardit
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standardit shitet banesa 4 dhomshe, 91m2 (neto) e mobiluar.
Banesa është e rregulluar me investime shtesë në parket, pllaka të qeramikes, banjo, wc, mure, kabllim ujësjellës, etj. Banesa ka nxemje qendrore 24h të pavarur nga Termokosi, ujë të ngrohtë (pa bojler)/ ujë të ftohtë dhe rrymë 24orë, si dhe sigurim te objektit gjatë gjith kohës. Banesa shitet komplet me garazhë dhe podrum.

Mob + Viber: +38649604060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim