Banesa 43m2 prane Hotel Sirius

Shitet nga: Zejgjon 15 Tet 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tringe Smajli
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 43m2 ne lagjen Tringe Smajli
Banesa eshte prane Hotel Sirius.
Banesa ka 43m2
Ndertim i ri
Dukumentacioni(Fleta Poseduse)
Banesa perbehet
2 Dhoma Kuzhine Ballkon
Komplet e mobiluar
Ka ndricim para dhe mbrapa,Jug,Veri
Kati 3
Kontakti Zejgjan 044 529 302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim