Banesa 44m bashke me garazhe

Shitet nga: blerta 17 Jan 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit 2 (44 metra katror), bashke me mobilje, dhe garazhe. Gjendet ne mes te banesave te bardha dhe permendores. Rruga "Fetah Gega", afer kopshtit Lisarti.
Eshte ne katin e pare, ka dhome dite me kuzhine, dhome te fjetjes, ballon, koridor, banjo. Uje 24 ore.

Bej edhe ndrrim me ndonje banese ma te madhe...
Banesa shitet direkt nga pronari

Per info 049 666-183
049 352-532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim