Banesa 45 metra katror

Shitet nga: Nazmi Bucolli 22 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR   300 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 45 metra katror e mobiluar me ballkon e mobiluar ne prishtin, rruga kolovic dhe ndrrim me vetur ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim